KĀ PAREIZI UZKLĀT SEJAS KRĒMU?

Kādi sejas krēmi atrodas Jūsu kosmētikas plauktā vai somiņā? Droši vien tas nav viens un pat ne divi. Krēmus sejai, tonikus, serumus, citus līdzekļus daudzas sievietes lieto ikdienā. Bet vai tie tiek lietoti tā, lai palīdzētu mūsu ādai?

 

veido kremai

Sejas āda ir svarīga ķermeņa daļa. No tā, kā to kopsim, ir atkarīgs mūsu izskats. Parasti skaistumkopšanas industrijas meistari saka, ka nevis acis, bet tieši āda ir dvēseles spogulis, jo tā liecina ne tikai par Jūsu dzīvesveidu, bet arī pieredzi un pašsajūtu.
Lai āda izskatītos pēc iespējas veselīgāk un pēc iespējas ilgāk būtu elastīga, tai nepieciešama ikdienas kopšana. Dažādi krēmi sejai – lielisks veids ādas lutināšanai uz aizsardzībai no ārējās vides ietekmes. Vai arī Jūs, lietojot krēmu, klājat to uz ādas ar masējošām kustībām, lai tas iesūktos? Ir skumīgi to paziņot, bet tas nav pareizākais variants. Izrādās, ka atšķirīgās vietās gan dienas, gan nakts līdzekļi jāklāj ar dažādu metožu palīdzību.

Lai pamodinātu ādas šūnas zem acīm, līdzekļi ir jāklāj ar pirkstu, velkot to no viena acs stūrīša uz otru un tikai tad uz leju.

o    Uz pieres krēms jāklāj neskatoties uz to, vai Jums ir ponijs, vai nav. Reizēm sievietes aizmirst par šo svarīgo sejas daļu. Krēms jāklāj no pieres vidus uz malām, lai izstrādājums nonāktu svarīgākajos pieres punktos.
o    Zem acīm sievietēm reizēm patīk klāt līdzekli ar plikšķinošām kustībām, bet tas nav pareizākais veids. Lai pamodinātu ādas šūnas zem acīm, līdzekļi ir jāklāj ar pirkstu, velkot to no viena acs stūrīša uz otru un tikai tad uz leju. Ja ir sarežģīti iegaumēt, mēģiniet ar vienu pirkstu vilkt astotniekus apkārt abām acīm – tādā veidā ātri iegaumēsiet sistēmu.

o    Ar sejas krēmu palutiniet arī degunu, īpaši vasarā, jo saules stari vispirms skar tieši šo sejas daļu. Vislabāk krēmu klāt virzienā no pieres gar deguna malām, aizvirzot līdz degungalam.
o    Vaigiem vislabāk patīk, ja tos smērējam ar atbilstošiem līdzekļiem. Daudzas sievietes uzliek punktu uz vaiga un vienkārši ierīvē krēmu, bet līdzeklis būs iedarbīgāks, ja to klāsiet ar maigām, līdzenām kustībām virzienā no deguna uz deniņiem.
o    Lietojot krēmu sejai, nebūtu jāaizmirst arī par kaklu. Šeit gan ir nepieciešama atmiņa. Uz kakla līdzekļi ir jāklāj saskaņā ar noteikumiem: sānos – no augšas uz leju, bet vidus daļā – no apakšas uz augšu.

rekomenduojame juostele - latviska