DEKORATĪVĀS KOSMĒTIKAS DERĪGUMA TERMIŅA NIANSES

Dekoratīvā kosmētika – neatņemama vakara pastaigas, svinīgu satikšanos un bieži vien arī ikdienas grima sastāvdaļa. Tas nozīmē, ka šo kosmētiku var atrast ikvienas sievietes kosmētikas makā. Dažas nespēj dzīvot bez dažādu toņu pūdera, citām nozīmīgs pirkums būs ēnas, trešajām – krēmi un losjoni. Visi šie līdzekļi agrāk vai vēlāk var sabojāties, zaudēt efektivitāti un aromātu.

 

dekorativa-kosmetikas-laiks-1

 

Visā pasaulē eksistē noteikti kritēriji, pēc kuriem var viegli orientēties, cik aptuveni laika jaunā prece ir derīga.

Patiesībā tas nav tik vienkārši, vienmēr jābūt modrām. Kad sākas dekoratīvās kosmētikas saglabāšana? No tās iegādes brīža. Svarīgākais jautājums, kas var nomocīt Jūs tad, kad izvēlaties jebkādu kosmētiku, ir līdzekļa derīguma laiks. Jāpiemin, ka ne visi ražotāji pareizi norāda, cik ilgi ir derīga iegādātā dekoratīvā kosmētika. Tāpat arī ne visas pircējas izvērtē, cik ilgi ir derīga prece, kā arī neievēro noteikto lietošanas termiņu. Taču visā pasaulē eksistē noteikti kritēriji, pēc kuriem var viegli orientēties, cik aptuveni ilgi jaunā prece var būt derīga, lai zinātu, cik ilgā laikā tā ir jāizlieto.
o Garš derīguma termiņš iepriecina smaržu cienītājas. Ne tikai smaržas, bet arī tualetes ūdeni var lietot līdz 5 gadiem. Tik ilgu laiku tās saglabā aromātu, kaut arī ar laiku tas novājinās.
o Nagu lakai būtu jākalpo mazāk par pusgadu, bet, ja izvēlēsieties kvalitatīvu ražotāju, droši vien tā nesakaltīs arī divus gadus.
o Sejai paredzētās maskas, dažādas želejas un losjoni dažreiz vannas plauktā nostāv diezgan ilgi, bet šādi līdzekļi ir derīgi 6-12 mēnešus. Vēlāk labāk izmest, pat tad, ja nesanāca izlietot, jo šādi nodrošināsieties pret alerģijām.
o Lūpu krāsas nekalpo ilgi, un to derīguma termiņš ir jāievēro. Pat augstākās klases lūpu krāsa nebūs derīga ilgāk par 15 mēnešiem. Parasti šo līdzekļu derīguma termiņš ir viens gads. To, ka ir beidzies derīguma termiņš, var pamanīt pēc konkrētām pazīmēm – lūpu krāsa parasti sāk birt, zaudē savu krāsu.
o Šķidro pūderi un tonizējošos krēmus labāk izlietot gada laikā, tad būsiet pārliecināta, ka nebūs nekādu alerģisku reakciju.
o Kaut arī ir dažādi padomi, kā tušu saglabāt efektīvu un spilgtu pēc iespējas ilgāk, ja saudzējat skropstas, to labāk nelietot ilgāk par 3 mēnešiem.

rekomenduojame juostele - latviska