GRIMA PALETE ATBILSTOŠI JŪSU ĀDAS KRĀSAI

Ja nolēmāt izvēlēties tikai Jums piemērotas krāsas grimam, varat apmaldīties to plašajā klāstā. Redz, grima palete – ne tikai presēta pūdera bāzes, sausais pūderis, vaigu sārtums, bet arī acu ēnas. Bieži vien šādas paletes iegādājas profesionāļi. Tās ir visdažādākajās krāsās, lai varētu piemērot dažādu tipu ādai un sejas formām. Ja vēlaties katru dienu izskatīties nevainojami, īstais laiks painteresēties, kāda grima palete Jums ir nepieciešama un kā to izvēlēties. 

 

makiazo palete

 

Kaut arī visu nepieciešamo informāciju varat uzzināt kursu laikā, reizēm tam nepietiek laika un naudas. Sniegsim trīs populārākos ādas tipus, saskaņā ar kuriem izvēlētā grima palete palīdzēs Jums iemirdzēties. Ir trīs galvenās cilvēka ādas krāsas: ļoti gaiša, gaiša un tumša.

Iegaumējiet, ka grima bāzi vislabāk izmēģināt uz plaukstas iekšējās daļas, jo ārējā ir nedaudz izbalējusi, bet iekšpuse ir līdzīgāka Jūsu sejas krāsai.

o Ja Jūs esat ļoti gaišas ādas īpašniece, izvēlieties gaišākas grima bāzes – parasti tās būs atzīmētas ar 1. vai 2. numuru. Apgalvo, ka acu ēnas jāpielāgo acu krāsai, bet ne obligāti. Sievietēm ar gaišu sejas krāsu vienmēr būs piemērotas vai gaišas pasteļkrāsas, piemēram, gaiši zila, smilšu, gaiši zaļa, vai ļoti tumšas – melna, tumši brūna vai pat dūmakaina. Noderīgi zināt: izvairieties no karstām un košām krāsām.
o Mūsu klimata joslā visbiežāk sastopamā gaišā āda īpaši neatšķiras no ļoti gaišas ādas krāsas, bet te jau var žonglēt ar krāsām – būs piemērota gan tumši zaļa, zila krāsa, gan rozīgi toņi. Tomēr joprojām tiek ieteikts izvairīties no karstām krāsām. Noderīgi zināt: tumšie toņi uz Jūsu ādas kļūst par dažiem toņiem spilgtāki.
o Visbeidzot tumšās ādas krāsas sievietēm būs piemērotas tikai spilgtas, izteiksmīgas krāsas, minētās karstās krāsas. Tā ir oranža, spilgti rozā, izteikti zaļa un tamlīdzīgi. Izvēlēties arī tumšu grima bāzi. Noderīgi zināt: Jums piemērotas pēc iespējas tumšākas grima bāzes. 
Tāpat atcerieties, ka grima bāzi vislabāk izmēģināt uz plaukstas iekšējās daļas, jo ārējā ir nedaudz izbalējusi, bet iekšpuse ir līdzīgāka Jūsu sejas krāsai.

rekomenduojame juostele - latviska