KĀ JŪSU ACIS MAINA ŠKIDRAIS ACU KONTŪRZĪMULIS?

Ne velti saka – lai izskatītos satriecoši, nepietiek tikai ar uzkrāsošanos. Šķidrais acu kontūrzīmulis ir lielisks piemērs. Tas ir kosmētikas līdzeklis, kas var radīt dažādu acu un skatiena iespaidu atkarībā no tā, kā to izmantosiet. Izvēlieties variantu, kas piestāv Jūsu sejai, acīm un plānotajam pasākumam.

 

skystas akiu apvadas

Mazām acīm
Ja Jūsu acis ir mazas, lai arī cik ļoti Jums patiktu acu kontūrzīmuļi, tie var būt Jums nepiemēroti. Precīzāk, Jums ļoti atbildīgi jāizvēlas, kā izcelt acu kontūru. Ja acis nav lielas vai ir tuvu viena otrai, pats lieliskākais veids īpaša skatiena radīšanai – ar kontūrzīmuli izcelt ārējos acs stūrīšus. Tādējādi acis izskatīsies lielākas un tālāk viena no otras.
Mandeļveida skaistulēm
Ja Jums ir madeļformas acis, droši vien vēlēsieties izcelt to formu. To var paspilgtināt, apvelkot visu acs kontūru un ar kontūrzīmuli nedaudz izceļot ārējo augšējo malu. Tādā veidā iegūsiet spilgtas acis un stingru skatienu.
Šaurām kārdinātājām
Ja Jūsu acis nav apaļas, bet šauras, Jums vislabāk palīdzēs šķidrais acu kontūrzīmulis (bet tikai augšējam plakstiņam). Acis kļūs atvērtākas, skatiens taisns, radīsiet plašāka skatiena iespaidu un izcelsiet skaisto acu formu.

Ja Jūsu acis ir ne tikai šauras, bet arī dziļas, Jums labāk atteikties no šķidrā acu kontūrzīmuļa.

Gaiši mirdzošām
Kaut arī sievietes, kam ir neizteiktas acis, uztraucas un grib tās izcelt, patiesībā tas nav jādara mākslīgi. Vislabāk, ja izcelsiet tikai apakšējo acs plakstiņu – no vidus līdz ārējam acs stūrītim. Turklāt Jums vislabāk piestāvēs brūns kontūrzīmulis, ar kura palīdzību acis izskatīsies dabiski un stilīgi uzkrāsotas.
Ar dziļu skatienu
Ja Jūsu acis ir ne tikai šauras, bet arī dziļas, Jums labāk atteikties no šķidrā kontūrzīmuļa. Centieties izvēlēties gaišas acu ēnas, lai nenoslēptu acis, bet skatiens būtu taisns un atvērts.

 

cat eyes

rekomenduojame juostele - latviska