Lielākās grima kļūdas, no kurām tiešām vari izvairīties

Grims – ikvienas sievietes izvēle. Vienas var bez tā lieliski iztikt un dzīvo izstarodamas dabiskumu, bet citas nespēj pat iedomāties, kā aiziet līdz veikalam, nepārvelkot pār skropstām ar tušu vai vismaz neuzklājot uz sejas vieglu BB krēmu. Šie ir drastiski salīdzinājumi, bet, ja jau lasi šo rakstu, tad noteikti piederi grima cienītāju kategorijai, uz kuru attiecas daži noteikumi. Vēloties iestāties klubā, tie ir jāzina un jācenšas nekļūdīties. Šodien apspriedīsim tieši tās kļūdas, par kurām, iespējams, pat nezini, bet, varbūt, spēcīgi nepiedomā, taču par tām ir jāzina.

 

makiazo klaidos - pagrindinis
Vislielākā pieļaujamā kļūda, par kuru visas zina, taču bieži aizmirst laboties un to vairs nepieļaut – tā ir grima veidošanas rīku (suciņu un sūklīšu) lietošana, kad tie ir netīri. Bet, kas tad ir ne tā? Uz suciņām un sūklīšiem uzkrājas ne vien līdzekļu atlikumi, bet arī visi tauki, baktērijas, kuras tiešām var izraisīt nepatīkamas sekas – sākot no viegliem izsitumiem, turpinot ar sēnīšu infekcijām un beidzot – pat ar akni. Un tad nemeties vainot nepiemērotu sejas krēmu vai tīrītāju. Lai pasargātu savu ādu no šīm baisajām lietām, vismaz reizi nedēļā rūpīgi izmazgā visus tev piederošos grima rīkus – lieto vai nē, bet arī pēdējie uzkrāj putekļus. Tos vajadzētu mazgāt ar attiecīgiem līdzekļiem, lai likvidētu visus netīrumus.
Starplaikā starp grima veidošanas rīku mazgāšanas reizēm, kad tos nelieto, tos vajadzētu apsmidzināt ar dezinficējošu šķidrumu, kas acumirklī nogalina baktērijas.

Cita lieta, kas sabojā Tavu grimu – tā ir vecu līdzekļu lietošana, bet vēl precīzāk – līdzekļu, kuriem beidzies derīguma termiņš. Internetā ir bezgala daudz informācijas par to, kā kaitē tādi līdzekļi un, ko tie var nodarīt – par sejas ādai nodarītām baisām lietām jau lasījām iepriekš, taču nedrīkst aizmirst arī citas sejas vietas, tādas kā acis – skropstu tušas lietošana, kurai beidzies derīguma termiņš, var izraisīt alerģiju! Veidojot grimu, svarīgākais ir mīlēt un nebīties palutināt sevi – reizēm pat daudz – tas nāk tikai par labu, piemēram, tādas pašas skropstu tušas iegāde katru trešo mēnesi, jo tieši tik ilgi tā ir laba un nav būtiski, kas rakstīts uz iepakojuma. Citi līdzekļi, tādi kā lūpu krāsas, kontūrzīmuļi vai acu ēnas, ir derīgi ilgāk, taču sekot līdzi laikam un atcerēties, kad tos iegādājies, nāks tikai par labu!

 

vecu-lidzeklu-lietosana-nauj

Ceļosim no līdzekļiem grima veidošanas virzienā. Un tas ir būtisks noteikums – līdzekļi jāaplicē piemērotā apgaismojumā! Vēl labāk – dienas apgaismojumā. Paņem spoguli, pieliec to tuvāk logam un uzmanīgi vēro, vai līdzekļus aplicē pareizi, vai tie nav par tumšu sejai, vai visu vienmērīgi uzklāji. Cita kļūda, kas ir saistīta ar iepriekš minēto – pārāk maza spoguļa izmantošana. Tādā veidā jūs savas uzacis varat padarīt ne tikai tādas, kas neizskatās pēc māsām, bet padarīt kā kaimiņienes no kurām viena, pretēji otrai, ir no siltajām zemēm, tādā veidā radot pilnīgu asimetriju tavā sejā. Ir pilnīgi obligāti jāiegādājas lielāks spogulis, kurā savas sejas atspulgu varētu redzēt pilnībā un kvalitatīvi.

Nav svarīgi, vai esi iesācēja vai nē, taču ir viena liela kļūda, kura nereti gadās visām – tā ir nepiemērotu krāsu lietošana. Šajā gadījumā ir saistītas sevišķi būtiskas lietas, kuras nedrīkst veikt slikti – grima pamata krāsas izvēle. Labākā vieta, kur veikalā vari paskatīties, vai krāsa ir piemērota – nudien ne delna, plauksta vai kakls – tas ir krūšu kauls – saulē tas iedeg tik pat, cik seja. Izvēloties toni, kas ir piemērots, jāizvēlas arī atbilstošs sausais pūderis, kurš neliks sejai izskatīties, kā ar miltiem apbārstītai, nepadarīs tumšāku grima pamatu, bet gan visu labi nostiprinās un palīdzēs grimam saglabāties pēc iespējas ilgāk. Un pēdējā lieta, bez kuras meitenes nevar iztikt pēdējo gadu laikā – tā ir sejas konturēšana. Šeit – tāpat ir svarīga krāsa, tikai zini, ka konturējot seju, svarīgākais ir tas, lai līdzeklis nesaturētu spīgulīšus. Izvēlies visus līdzekļus pareizi, tos uzklājot uz sejas, pārbaudi, vai uzklāšanu veici vienmērīgi labi un skaisti.

parak-daudz-grima

Pēdējais, pats svarīgākais noteikums – pārāk daudz neveikt grima līdzekļu aplicēšanu. Neaizmirsti, ka grims ir tava dabīgā skaistuma akcentēšana! Un tai ir jābūt nepamanāmai, vismaz ikdienā. Pārlieku liela grima līdzekļu lietošana ne vien padara vecāku, bet arī dīvaini izskatās, īpaši, ja grims ir redzams stāvot dažu metru attālumā. Visam jāizskatās smalki un kārtīgi.
Apskatot šīs grima kļūdas un noteikumus, protams, daudz ko apjēdzam – kļūdu ir ļoti daudz un tās visas nemaz nav iespējams pieminēt, taču, galveno saprašana ir svarīgākā lieta, tiecoties pēc ideāla. Zinot šos noteikumus un tos realizējot, noteikti tiksi pieņemta grima mīlētāju klubā.
Bet kādas grima kļūdas visbiežāk pamani tu? 

rekomenduojame juostele - latviska