Mūsdienīga klasika – galvenās sarkanas nagu lakas nokrāsas

Visticamāk nekļūdīsimies, ja apgalvosim, ka Jūsu kosmētikas groziņā ir sarkana nagu laka. Un tas nav nekas dīvains, jo šīs nokrāsas nagu laka taču ir mūžīga klasika, kuru modes un skaistuma industrijas vēsturē ierakstījis ne viens vien pasaulslavens modes un skaistuma nams… Taču, šobrīd kosmētikas tirgū tiek piedāvātas tik bezgala daudz sarkanas nokrāsas variācijas, ka vien no tām iespējams izveidot jaunas klasikas piemērus. Tātad, šis raksts paredzēts, lai pievērstu uzmanību galvenajām no tām un, lai jūs neapmaldītos tendenču jaunumu vidū.

raudoni-nagu-lakai-pagr

Klasiski sarkanais
Pašu ievērojamāko modes namu (sākot no “Givenchy”, beidzot ar “Yves Saint Laurent”) izpopularizēta klasika – sulīgi sarkanā nokrāsa, kuru iecienīja slavenākās XX gs. Holivudas aktrises un vēlāk – viņu sekotāju masas visā pasaulē. Interesanti ir tas, ka dažādiem modes un skaistuma namiem ir atšķirīgas klasiskās sarkanās krāsas nokrāsas, taču tās visas tiecas atspoguļot to pašu drosmi, eleganci, enerģiskumu un apņēmību, kas atklājas gan ikdienas dzīvē, gan saviesīgu gadījumu laikā… Tātad, tās pievilcības noslēpums – ikvienā atklāt dusošu Femme Fatale.

 

krasa-tekste
Burgundijas vīna sarkanais
Tādu, iespējams nedaudz neticamu un, atzīsim, tādu, kas prasa mazliet drosmes, Burgundijas sarkanās nagu lakas nokrāsu, kas apvieno ne vien sarkano, bet arī brūno un violetās nokrāsas, var ierindot…pašu universālāko starpā. To lemj tās īpašība pielāgoties dažādiem ādas tipiem – gan pašiem gaišākajiem, gan – tumšākajiem. Tāpēc tas nav nekas dīvains, ka tai visā pasaulē ir daudz stilīgu cienītāju, kuras tic savai gaumei un lieto šīs nokrāsas nagu laku katru dienu, gan rudenī, gan ziemā, gan pavasarī vai vasarā…

 

burgundi-krasa raudona-tekste

Spīdīgi sarkanais
Esot īpašam gadījumam, varam atbilstoši uzposties ne vien masas, bet uzpost arī savus nagus. Nu, un kas var būt vēl svinīgāk, nekā spīdīgi un vizuļojoši sarkani nagi? Tendence uzpost savus nagus ar laku, kas satur spīdīgus elementus, tāpat tapa populāra salīdzinoši nesen – 9.-10. desmitgadē un no tā laika viegli iesakņojas ikdienas dzīvē. Un tas nav nekas pārsteidzošs, ka ikvienas meitenes vai sievietes dzīvē mēdz būt momenti, kad viņa vēlas izskatīties īpaši grezni…

 

spidigi-tekste

 

Sarkans, ar oranžu nokrāsu
Daži šo nokrāsu vēl dēvē par krieviski sarkano, no, bet sarkanā krāsa kultūrā simbolizē skaistumu. Tātad skaidrs ir viens, šādas nokrāsas nagu laku tiešām ir vērts izmēģināt, jo tas ir vēl viens lielisks modernās klasikas piemērs, kurš, teiksim godīgi, lieliski izskatās ne vien uz lūpām (populārāko lūpu krāsu izskatā), bet arī uz roku un kāju nagiem… Par šīs nokrāsas nagu laku var priecāties gan vasarā, gan ziemā, jo šajā gadījumā prieks ir par tās universālumu un starojošo skaistumu.

 

sarkans-oranzu-tekste

Tātad, šoreiz izvēlējāmies dažas, mūsuprāt, svarīgākās sarkanas nagu lakas nokrāsas, kurām, pat nešaubāmies, būtu jābūt ikvienas meitenes un sievietes kosmētikas groziņā. Sarkanas krāsas nagu laka taču ir ne vien mūžīgas elegances simbols, bet arī universāls kosmētikas līdzeklis, kurš palīdz atklāt Jūs kā Femme Fatale, gan ikdienā, gan svētku vakara laikā. 

rekomenduojame juostele - latviska