VAI VĒLATIES NEVAINOJAMU GRIMU? 10 BŪTISKĀKĀS PAMĀCĪBAS

Vai arī Jums ne reizi ir nācies pavadīt pie spoguļa ilgāku laiku, lai rūpīgi sagatavotos vakaram, bet pēc neizdošanās viss bija jānotīra un jāsāk no jauna? Grima meistari izpauda, ka pat labākā kosmētika sejai nepalīdzēs radīt estētisku izskatu, ja nezināsiet pāris vienkāršus noteikumus.

 

makiazo patarimai

Kosmētika un grims – viena no populārākajām tēmām sieviešu kompānijā. Bieži vien, diskutējot un daloties pieredzē, tiek uzzināts, ka pat viens un tas pats līdzeklis vienai ir ilgāk, citai mazāk noturīgs. Un nav vērts pieminēt to, ka pat labākā kosmētika sejai piešķir dažādus efektus. Profesionāli vizāžisti apgalvo, ka ļoti daudz kas ir atkarīgs no tā, kā ievērojat grima klāšanas noteikumus. To zināšana ļauj sasniegt labākos rezultātus.

Ja sejas āda nav līdzena vai ar pleķiem, obligāti lietojiet maskējošos kosmētikas līdzekļus.

  1. Vienmēr pirms grima izvēles painteresējieties, vai šāds stils ir piemērots Jūsu sejas formai, acu krāsai u.tml.
  2. Lai rezultāts priecētu, pirms grima obligāti uzklājiet krēmu zem acīm. Ja nepieciešams, nepilnību maskēšanai lietojiet gaišu korekcijas zīmuli.
  3. Ja sejas āda nav līdzena vai ar pleķiem, obligāti lietojiet maskējošos kosmētikas līdzekļus.
  4. Pareizi izvēlēts krēmveida pūderis vienmēr izskatās ļoti dabiski, bet tam jābūt tādam, lai pēc uzkrāsošanās neredzētos. Neaizmirstiet, ka bieži vien pūderi nemaskē nepilnības. Šim nolūkam paredzēti speciāli līdzekļi vai grima bāzes.
  5. Lai seja būtu līdzena vai lai piešķirtu nobeiguma akcentus, piemērots birstošais pūderis.
  6. Lai pienācīgi noklātu seju, labākā kosmētika sejai – modelējošais pūderis. To lietojiet kakla zonā, lai saglabātu atbilstošus toņus un dabiskumu.
  7. Nepārcentieties ar vaigu sārtumu. Tas izskatīsies dabiski, ja klāsiet uz smaidīgas sejas no izvirzītās vaiga daļas uz leju.
  8. Ja nepieciešams, paspilgtiniet uzacis ar zīmuli vai ēnām. No matu krāsas tām nebūtu jāatšķiras vairāk kā par 5 toņiem.
  9. Ēnas uz acīm turēsies ilgāk, ja pirms tam uz plakstiņiem uzklāsiet bāzi. Ir pat ūdensnoturīgas bāzes. Ja izvēlēsieties šādu variantu, grims saglabāsies pat lietus laikā, apmeklējot saunu vai baseinu.
  10. Tuša ir atkarīga no tā, kur plānojat doties. Ne vienmēr jālieto melnā krāsa, kokteiļvakariem un jautriem pasākumiem piemērotas arī citas krāsas, piemēram, brūna vai zilganīga.

rekomenduojame juostele - latviska