POPULĀRI ĀDAS KOPŠANAS MĪTI UN ŽELEJAS, KAS NOVĒRŠ SPĪDĒŠANU, LIETDERĪBA

Dažreiz sievietes pie ādas speciālista vai vizāžista atnāk ar daudzām sūdzībām un domā, ka viņu āda ir īpaši problemātiska un grūti kopjama. Profesionālā kosmētika varētu palīdzēt: tā var būt želeja pret spīdēšanu, maskējošie zīmuļi, kā arī citi līdzekļi atkarībā no radušās problēmas. Šoreiz lasītājām sniegsim ādas speciālista padomus, kā arī minēsim populārākos ar ādas kopšanu saistītos mītus, kuriem labāk neticēt. 

 

nude makiazas

1.MĪTS. „Nē!” šokolādei. Nezin kādēļ īpaši populārs mīts, kas saistīts ar sejas kopšanu, ir tas, ka šokolāde veicina pūtīšu rašanos. Daudz sieviešu šī iemesla dēļ ierobežo šokolādi. Taču zinātniski nav pierādīta šokolādes ietekme uz sejas ādu. Tieši pretēji saldumi ietekmē gurnus un vidukli, bet ne seju, tāpēc tās, kas rūpējas par skaistām ķermeņa līnijām, varētu nedaudz ierobežot kārumnieku ēdienus.

Zinātniski nav pierādīta šokolādes ietekme uz sejas ādu.

2.MĪTS. Ūdens diēta. Diezgan populārs ir mīts, ka dienas laikā sievietei jāizdzer pēc iespējas vairāk ūdens. Tas it kā iztaisnos sejas ādu un padarīs to veselīgāku. Tā ir taisnība, ka ūdens ir lielisks līdzeklis, lai uzturētu sejas ādu veselu, taču, palielinot tā daudzumu, var būt nepieciešami papildu palīglīdzekļi. Pārāk daudz šķidruma var slikti ietekmēt organismu, āda sāks spīdēt, tāpēc Jums palīdzēs profesionāla želeja pret spīdēšanu.

3.MĪTS. Uzacu strupceļš. Laikam ir nācies dzirdēt leģendu, ka, koriģējot uzacis, var zīmēt tikai augšējo līniju. Bet varbūt Jums ir nācies dzirdēt tieši otrādi – ka zīmēt var tikai apakšējo? Abi mīti ir izplatīti, bet vizāžisti cenšas tos noliegt. Tas, kura līnija ir jāzīmē, ir atkarīgs no uzacu formas un vēlamā tēla. To Jums apstiprinās vizāžists nākamās uzacu korekcijas laikā.
4.MĪTS. Dabiskums – vienīgais veids, kā uzveikt grūtības.
Dažreiz sievietes uzskata, ka dabiska sejas kopšana ir vislabākais un efektīvākais līdzeklis cīņā ar sejas problēmām. Dažreiz tiek uzskatīts, ka visas problēmas rodas no kosmētikas līdzekļiem. Taču patiesībā tā nav. Ja lietosiet profesionālu kosmētiku un pārbaudītus produktus, tā būs lieliska palīdzība Jūsu sejai. Pret pūtītēm vienmēr palīdzēs profesionāls maskējošais līdzeklis, bet taukainai sejas ādai nekad nenāks par sliktu, ja Jums būs želeja pret spīdēšanu. Svarīgi, kā lietosiet līdzekļus un vai izvēlēsieties kvalitatīvus produktus.

rekomenduojame juostele - latviska