PROFESIONĀLA KOSMĒTIKA: KĀ IZVĒLĒTIES UZTICAMU PĀRDEVĒJU?

Mūsdienās profesionālā kosmētika pieejama ne tikai skaistumkopšanas meistariem, bet arī „parastajiem mirstīgajiem”. Tiesa gan, internetā nav daudz pārdevēju, kas var nodrošināt pakalpojumu un produktu kvalitāti, tādēļ šodien dalāmies ar dažiem padomiem, kā pārbaudīt pārdevēju un zināt, ka tas ir profesionālis, nevis melis.

 

kosmetika internetu

 

1.PADOMS. Pārbaudīta produkcija. Ikviens profesionāls pārdevējs tirgo tikai profesionālus līdzekļus. Jā, droši vien ne reizi arī Jums ir nācies redzēt internetā portālus, kur tiek afišēts, ka tiek pārdota profesionāla kosmētika, bet ir acīmredzams, ka tā nav. Atšķirt ir ļoti vienkārši: ja tiek pārdoti līdzekļi, ko var iegādāties jebkurā tirdzniecības centrā, tie nav profesionāli produkti. Profesionālu kosmētiku tirgo tikai uzņēmēji, kas ir noslēguši oficiālus līgumus ar slavenākajiem pasaules ražotājiem, tādējādi nodrošinot tirdzniecību ar augstākās kvalitātes izstrādājumiem.

 

Profesionālu kosmētiku tirgo tikai uzņēmēji, kas ir noslēguši oficiālus līgumus ar slavenākajiem pasaules ražotājiem, tādējādi nodrošinot tirdzniecību ar augstākās kvalitātes izstrādājumiem.

2.PADOMS. Profesionāla apkalpošana. Saka, ka profesionāli var atšķirt no tā, kā viņš komunicē. Līdzīgi ir arī ar internetā pārdodamo profesionālo kosmētiku. Ja Jums ir nepieciešams padoms vai konsultācijas, e-veikalā pēc iespējas ātrāk būtu jāsaņem atbilde. Viens no piemēriem ir http://www.topbeauty.lv veikals, kur vienmēr ir konsultants, kas atbild uz klientu jautājumiem.
3.PADOMS. Piegādes kvalitāte. Varbūt ir nācies dzirdēt par uzņēmējiem, kas ļoti nevērīgi attiecas pret savu preču un pakalpojumu kvalitāti? Viens no tādiem piemēriem internetā – masveida iepirkšanās vietnes, kurās ir plaša izvēle un neiepriecinoša apkalpošana. Šeit klienti bieži vien paliek bez preces vai naudas, bet vēlamo lietu nākas gaidīt vairākus mēnešus. Profesionāli vadītā biznesā šādas kļūdas nepieļauj. Ja Jūsu izvēlētais kosmētikas pārdevējs nodrošina ātru piegādi, tā ir zīme, ka viņš rūpējas par savu biznesu un klientiem.
4.PADOMS. Mazi sīkumi. Nākamā lieta, kas palīdzēs atšķirt tādu uzņēmēju, kas rūpējas par savu biznesu, no cilvēka, kas ar jebkādiem līdzekļiem vēlas gūt peļņu, ir vienkārši sīkumi. Parasti par kvalitatīvu mājaslapas dizainu, ērtu tā pārvaldīšanu rūpējas tikai tie uzņēmēji, kas patiešām novērtē savus klientus un vēlas izveidot pastāvīgo klientu sarakstu. Pavērojiet sīkumus un redzēsiet, kuriem pārdevējiem var uzticēties. Varbūt Jūsu pārdevējs rūpējas arī par dzimšanas dienas atlaidi Jums? Vai varbūt kopā ar katru pirkumu atsūta jauku dāvaniņu? Tie ir nelieli sīkumi, kas patiesībā ļoti daudz pasaka par to, kā šajā uzņēmumā notiek darbs, un kāda ir attieksme pret klientu.

rekomenduojame juostele - latviska