KOSMĒTIKA VĪRIEŠIEM: KAM JĀBŪT IKVIENAM VĪRIETIM, KAS RŪPĒJAS PAR SEVI

Ilgu laiku kosmētika un skaistumkopšana saistījās tikai ar sieviešu dzimuma pārstāvēm. Tomēr kosmētika vīriešiem mūsdienās vairs nav „tabu” vai apkaunojoša lieta.  Daudzi vīrieši lieto matu kopšanas līdzekļus un veic ķermeņa kopšanas procedūras. Protams, viss ar mēru. Tāpēc šodien piedāvājam līdzekļu komplektu, kam jābūt ikviena vīrieša (kas rūpējas par sevi) vannas plauktā.

kosmetika vyrams

o    Kārdinošs aromāts. Viens no svarīgākajiem vīrieša skaistumkopšanas līdzekļiem ir smaržas. Zinātniski jau sen ir pierādīts, ka vīrietis un sieviete viens otru izvēlas pēc smaržas, tādēļ smaržām gan sievietes, gan vīrieši velta daudz uzmanības. Ikvienam sevi cienošam un kopjošam vīrietim būtu jāatrod laiks, lai izvēlētos savu iecienītāko aromātu.

Zinātniski jau sen ir pierādīts, ka vīrietis un sieviete viens otru izvēlas pēc smaržas, tādēļ smaržām gan sievietes, gan vīrieši velta daudz uzmanības.

o    Dušas prieki. Droši vien joprojām ir daudz vīriešu, kas dušā iet bez jebkādiem līdzekļiem, jo viņiem pietiek ziepju un sūkļa, bet dažreiz arī tie nav nepieciešami. Lai parūpētos par savu ādu, vismaz dažreiz ziepes jānomaina pret dušas želeju. Tas ir līdzeklis, kas palīdz kopt ādu un to kārtīgi nomazgāt. Šādu līdzekļu ražotāji uzskata, ka kosmētika vīriešiem nav ļoti iecienīts pirkums, tādēļ daži piedāvā šampūnus matiem un dušas želeju kā vienu līdzekli. Tā ir lieliska izvēle tiem, kas taupa vietu vannas skapītī un nevēlas pārāk daudz pudeļu.
o    Rūpes par matiem. Sievietes vienmēr rūpējas par saviem matiem, ikdienā lietojot dažādus eliksīrus, lutinot tos ar maskām un citām vīriešiem grūti izprotamām lietām. Bet viens ir skaidrs – sievietes ļoti ātri ievēro, ja vīrieši nerūpējas par saviem matiem. Īpaši tiem, kas strādā fizisku darbu, ir ļoti aktuāli saudzēt matus, jo putekļu dēļ tie ar laiku kļūst noplukuši un neskaisti. Lai mati būtu veseli un stipri, kā arī Jūs izskatītos vīrišķīgi un glīti, pēdējais laiks parūpēties par matu kopšanas līdzekļiem, kas palīdzēs uzturēt matu krāsu un struktūru. Jūs taču nevēlaties gaidīt tik ilgi, kad mati būs jākrāso, jo nebūs citas izejas.
Kā nepārcensties?
Kaut gan kosmētika vīriešiem tiek ražota ierobežotā daudzumā un, pat gribēdams, parastajos veikalos tos daudz neatradīsiet, tomēr vīrieši bieži vien uztraucas, ka, lietojot vienu vai otru līdzekli, neizskatās vīrišķīgi. Skaistumkopšanas meistari mierina vīriešus, ka ikvienam ir jāatrod sava robeža, kuru pārkāpjot kļūst neomulīgi. Vieniem tas ir lūpu spīdums, citiem – grims pirms došanās vakara izklaidēs.

rekomenduojame juostele - latviska