JUTĪGAS ĀDAS KOPŠANA ZIEMĀ

Sievietēm, kam āda ļoti reaģē uz ārējiem faktoriem un kosmētiku, ziema nav pats iecienītākais gadalaiks. Jutīgas ādas kopšanai aukstajā laikā nepieciešamas rūpes un papildu laiks, toties rezultāts iepriecina. Ja ievērojat, ka āda ir īpaši jutīga, parūpējieties par to un centieties veltīt vairāk uzmanības tās kopšanai.

jautrios odos prieziura

Parasti jutīga āda ikdienā izraisa daudz neērtību. Sievietēm ar jutīgu ādu vienmēr jācīnās ar ādas apsārtumu, sprēgāšanu un pat sāpēm. Kad aiz loga kļūst aukstāks, jutīgums vēl vairāk pastiprinās, bet tas ne tikai sabojā noskaņojumu, bet rada arī neērtības.

Dzeriet daudz ūdens, jo tas palīdzēs mitrināt ādu. Jūsu āda ir jutīga, jo bieži ir sausa un sāpīga.

Speciālisti iesaka ievērot dažus pamatnosacījumus vai padomus, kas varētu atvieglot, kā arī reizēm atvieglot sieviešu dzīvi ar jutīgu ādu.
1.Padoms. Dzeriet daudz ūdens, jo tas palīdzēs mitrināt ādu. Jūsu āda ir jutīga, jo bieži ir sausa un sāpīga. Jo vairāk ūdens tā uzsūks, jo maigāka būs. Tas palīdzēs nedaudz samazināt ādas jutīgumu.
2.Padoms. Lietojiet līdzekļus, kas radīti, lai jutīgas ādas kopšana būtu efektīvāka. Tie var būt dažādi losjoni, mitrinošie krēmi un maskas, kas paredzēti tieši jutīgas ādas īpašniecēm. Vislabāk šādus līdzekļus izvēlēties tikai firmas veikalos, nevis tirdzniecības centros, kur neviens nenodrošinās iegādātā līdzekļa kvalitāti.
3.Padoms. Izvēlieties tikai tādus līdzekļus, kas ir paredzēti jutīgai ādai. Bieži vien dažādas maskas, garšām un aromātiem bagātināti līdzekļi satur daudz aktīvo vielu. Šādi līdzekļi Jums nav piemēroti, jo vēl vairāk kairinās ādu. Izvēlieties nomierinošus krēmus un tonikus, kas palīdzēs ādai izturēt auksto ziemas periodu.
4.Padoms. Katru dienu pienācīgi tīriet ādu, jo tā Jums var kļūt par pirmo un labāko palīdzību, lai mazinātu ādas jutīgumu.
5.Padoms. Lietojiet dabiskus produktus, kas palīdz samazināt jutīgumu. Jutīgas ādas kopšana ir efektīva, ja regulāri tiek dzertas dažādas tējas un uzturā lietotas noteiktas dabā saplūcamas zāles. Piemēram, ādai varat palīdzēt, ja dzersiet vairāk zaļās tējas, ēdīsiet vairāk augļu, ēdiena gatavošanā biežāk lietosiet mandeles.
6.Padoms. Jūsu ādas kopšanā liela nozīme ir uzturam, tādēļ tam ir jākļūst par ikdienas palīgu, lai samazinātu ādas jutīgumu. Izvairieties no tādiem pārtikas produktiem, kas var izraisīt alerģiju. Pat tad, ja nekad nav bijuši izsitumi no šokolādes, lietojiet to ar mēru, jo iespējams Jums alerģiskā reakcija var rasties ievērojami ātrāk nekā citām.

rekomenduojame juostele - latviska