DEKORATĪVĀ KOSMĒTIKA: KĀ IZVĒLĒTIES ĒNAS ACĪM?

Kad sieviešu vidū sākas sarunas par dekoratīvo kosmētiku, gandrīz vienmēr tiek apspriesta viena no svarīgākajām tēmām – acu ēnas. Ikviena sieviete vēlas izteiksmīgas, reizēm kārdinošas, reizēm gaišas, bet pats galvenais neaizmirstamas acis. Ēnas ir lielisks palīgs, lai to sasniegtu. Tomēr izpratne ir nepieciešama ne tikai to lietošanā, bet arī izvēlē. Kā pareizi izvēlēties ēnas un to krāsu, lai tās būtu piemērotas tieši Jums? 

seseliai akims

Zilacēm vislabāk izvēlēties maigas krāsas, kas piestāvētu acīm, – purpura, sārtu, gaiši rozā, baltu, brūnganu, pelēku, šokolādes.

zilacem-mel

Ja Jūsu acis ir zaļas, nekļūdīsieties izvēloties ēnas purpura, plūmju, persiku, tumši brūnā, šokolādes, gaiši brūnganā, violetā vai dzeltenīgā tonī.

zalaciem-zal

Ja esat brūnace, Jums lieliski piestāvēs zilas, sārtas, rozā, zaļas, tumši un gaiši brūnganas ēnas.

brunacem

 

Parasti tādu dekoratīvo kosmētiku kā acu ēnas pārdod dažādos komplektos, kuros krāsas jau ir saskaņotas un sagrupētas. Bet, ja izvēlaties atsevišķu krāsu kastītes, neaizmirstiet izvēlēties tādas ēnas, kas savstarpēji saderētu. Lielisks risinājums – saskaņot siltos un aukstos toņus. Šādā veidā lieliski zināsiet, ka krāsas sader.

Ar zīmuļveida ēnām var ļoti ātri uzkrāsoties, šķidrās ēnas lieliski izceļ acis, bet ar birstošajām viegli sajaukt krāsas un nodrošināt līdzenu uzklāšanu uz plakstiņa.

Izvēloties ēnas, ir ļoti svarīgi zināt, kādu tehniku izmantot. Parasti var izvēlēties sausās, šķidrās vai zīmuļveida ēnas. Kā izvēlēties? Ja nemākat skaisti vai vienmērīgi krāsoties ar šķidrajām ēnām, izvēlieties tādas, ar kurām Jums visērtāk krāsoties. Ar zīmuļveida ēnām var ļoti ātri uzkrāsoties, šķidrās ēnas lieliski izceļ acis, bet ar birstošajām viegli sajaukt krāsas un nodrošināt līdzenu uzklāšanu uz plakstiņa.

Dažreiz meitenes uztraucas, ka izvēlējās nekvalitatīvas sausās ēnas, tādēļ tās ātri nobirst no acu plakstiņiem. Patiesībā parasti ēnas birst vai neturas tā iemesla dēļ, ka bija slikti uzklātas. Labākais veids, lai ēnu radītais efekts turētos ilgāk, – pirms krāsošanas acu plakstiņus noklāt ar birstošo pūderi. Tad ēnas lieliski saķersies, neslāņosies un nenobirs.

Lai ēnas izskatītos vēl labāk, painteresējieties, kā pareizi tās lietot. Ikvienas sievietes acis atšķiras, tādēļ, ja Jūsu kaimiņiene krāsojoties izmanto vienu tehniku un viņai tā lieliski der, tas nenozīmē, ka šāda krāsošanās būs piemērota arī Jums.

rekomenduojame juostele - latviska