SEJAS UN ĶERMEŅA KOPŠANAS LĪDZEKĻI PĒC ĀDAS TIPA

Droši vien veikalu plauktos bieži nācies redzēt, ka uz ķermeņa vai sejas kopšanas līdzekļu etiķetēm ir uzrakstīts, ka viens vai otrs produkts ir piemērots visu tipu ādai. Diemžēl šādus uzrakstus neredzēsiet profesionālās kosmētikas veikalos. Kādēļ? Jo pienācīga ķermeņa kopšana ir tikai tad, ja tiek lietoti Jūsu ādai piemēroti produkti. 

 

veido ir kuno prieziuros priemones

Sausai ādai
Biežāk sausas ādas problēmas nomoka vidēja vai vecāka gadu gājuma sievietes, jo jaunākām sausa āda ir piemērota un nenodara lielu kaitējumu. Tāpat, piemēram, kāju āda var kļūt sausa biežas skūšanas vai nepienācīgi izvēlētu ķermeņa kopšanas līdzekļu dēļ. Jūsu ādas kopšanai nepieciešams šķidrums un lietderīgas vielas, tādēļ ieteicams lietot alkoholu nesaturošus līdzekļus, kas satur derīgas vielas. Izvairieties no ļoti agresīviem līdzekļiem. Jūsu sejai būs piemēroti dabiski ķermeņa pieniņi, ķermenim – losjoni un krēmi, kas satur lietderīgas vielas, nerafinētas eļļas.

 

Ādas kopšanai nepieciešams šķidrums un lietderīgas vielas, tādēļ ieteicams lietot alkoholu nesaturošus līdzekļus, kas satur derīgas vielas.

 

Jutīgai ādai
Ja Jūsu āda ir īpaši jutīga, droši vien katru dienu ir rūpīgi jānopūlas. Šāda āda ļoti ātri kļūst sausa, apsārst un to ļoti viegli ievainot. Tādēļ Jums ir svarīgi aizsargāt ādu no vēja, saules, aukstuma, sala un citiem nepatīkamiem faktoriem. Vislabāk, ja izmantosiet ķermeņa aizsarglīdzekļus. Izvairieties no agresīviem izstrādājumiem, kam ir spēcīga iedarbība. Bez kosmētikas līdzekļiem būtu jānodrošina arī ikdienas kopšana. Piemēram, izvairieties no skūšanās, labāk lietojiet depilācijas krēmu, kas mazāk kairina ādu un vienlaicīgi arī baro.

 

Normālai ādai
Tām, kam āda neizraisa daudz problēmu, parasti arī kosmētiku ir ievērojami vieglāk iegādāties, jo viņām ir piemēroti ķermeņa kopšanas līdzekļi, kas nav paredzēti problemātiskai ādai. Tas nozīmē, ka Jums piemēroti gandrīz visi produkti bez īpašas iedarbības – sākot no dušas želejas līdz smaržīgajiem losjoniem un aktīvas vielas saturošiem krēmiem.

 

Taukainai ādai
Taukainas ādas īpašnieces nepārtraukti cīnās ar savu spīdīgo seju, tāpēc viņām ķermeņa kopšanas līdzekļi ir mazāk aktuāli. Tas ir tādēļ, ka Jūsu tauku dziedzeri, kas atrodas tieši sejas zonā, ražo pārāk daudz šķidruma. Parasti tas ir dažādu savainojumu dēļ, bet reizēm šāds ādas tips var būt mantots. Galvenais Jūsu kosmētikas ierocis – poras savelkošs toniks. Speciālisti brīdina, ka parasti taukaina āda ir problemātiska tikai sejas zonā, tāpēc, izvēloties jebkādu skaistumkopšanas līdzekli, izvēlieties tikai Jūsu ādas tipam atbilstošus produktus.

rekomenduojame juostele - latviska