AR KO IR TIK ĪPAŠA „TANGLE TEEZER” SUKA?

Problēmas ar matu izķemmēšanu un spurošanos droši vien ir zināmas ikvienai meitenei. Efektīvu risinājumu meklējošām TANGLE TEEZER suka, kas nesen ir parādījusies tirgū, kļuva par īstu glābiņu. Taču informācijas trūkst un meitenēm pastāvīgi rodas jautājums – ar ko, kā izskatās, vienkārša suka var būt īpaša?  

Tangle Teezer

Vai esat piedzīvojušas to sajūtu, kad izmazgātus matus nevarat izķemmēt tā, lai acīs nesariestos asaras? Tad laikam ne reizi vien ir nācies sarkt friziera krēslā, kad viņam, vēloties nogriezt matu galiņus, vēl kārtīgi jānopūlas, lai izlīdzinātu, kā liekas, Jūsu nesen izķemmētos matus. Matu velšanās ir visām planētas sievietēm pazīstama problēma, tādēļ kosmētikas un skaistumkopšanas līdzekļu radītāji pirms dažiem gadiem piedāvāja tirgū jaunumu – „Tangle Teezer” suku, kas paredzēta savēlušos matu ķemmēšanai.

Dažādu tipu matiem piemērotās sukas pat pēc vienas vai divām ķemmēšanas reizēm var izķemmēt pat ļoti savēlušos matus.

Ar ko izceļas „Tangle Teezer” sukas? Tas ir speciāli matu izķemmēšanai paredzēts rīks. Dažādu tipu matiem piemērotās sukas pat pēc vienas vai divām ķemmēšanas reizēm var izķemmēt pat ļoti savēlušos matus. Turklāt šāda tipa sukas nerauj matus, un tie mazāk krīt.

Kāds ir sukas noslēpums? Īpaši mīkstie neilona sariņi un eļļa, ko satur ķemmēšanai paredzētā daļa. Tādēļ, lietojot šī tipa sukas, mati kļūst līdzenāki, taisnāki un ar laiku sāk mazāk velties. Suka aizsniedz un ķemmē matus no saknēm līdz pat galiņiem. Ar šo suku varat ķemmēt matus Jums ērtā laikā: tikko pēc vannas vai uzreiz dušā.

Vai domājat, ka Jums ir pienācis laiks veco suku nomainīt pret jaunu? „Tangle Teezer” izvēle ir ļoti plaša.
o    Klasiska, melna delnas izmēra „Tangle Teezer Compact Styler Shaun The Sheep” suka.
o    Izliektas formas Aqua Splash Black Pearl suka līdzekļu uzklāšanai.
o    Meitenīga, bērnu matiem piemērota rotaļīga izvēle – Magic Flowerpot Princess Pink.
„Tangle Teezer” sukas ir profesionāli līdzekļi, kas var lepoties ar „Cosmopolitan” un „BAZAAR” apbalvojumiem. Salīdzinot ar vienkāršo suku, tas ir kā veldzējums Jūsu matiem un galvas ādai, jo šī suka ne tikai ķemmē, bet arī masē matu sīpoliņus, veicinot matu augšanu. Ar „Tangle Teezer” varat aizmirst sāpes un matu raušanu!

rekomenduojame juostele - latviska